O nás

Vítáme vás na našich stránkách. Nejdříve bychom se vám rádi představili. 

Já se jmenuji Tomáš. Za svou dlouholetou praxi v tomto oboru u nás i mimo Českou republiku, jsem získal cenné zkušenosti v oblasti, masáží, řešení pohybových problémů, masáží u různých sportovních výprav i wellness procedur. Zároveň jsem se pohyboval v oblasti řešení kvality spánku a vlivu matrace na pohybové ústrojí... A tyto zkušenosti také rád předávám dál. 

Adriana má bohaté  zkušenosti v oblasti masáží i procedur. Vyhledávané je její umění práce s obličejem - manualní lifting obličeje opravdu doporučujeme. A to stejné platí o procedurách zaměřených na celulitidu a formování postavy. Adriana má krásný dar, který potřebuje každý uznávaný masér. Cit, energii, nadání, empatii….

Mirek se už dlouhých 13 let pohybuje v oboru fitness a zdraví. Co se týká jeho pracovního nasazení, tak je nejen velmi zkušeným, empatickým a oblíbeným masérem, ale i uznávaným instruktorem fitness. Věnuje se samozřejmě nejen sportovcům, ale také široké veřejnosti. Svoji práci vykonával také ve wellness a fitness centrech,  hotelech i lázních...

O kvalitě a profesionalitě naší práce mohou vypovídat desítky a stovky spokojených klientů.  Klientů, kterým jsme pomohli od řady potíží, nebo čistě jen vytvořili hezký pocit relaxace a klidu. Přijďte a pochopíte

                                      

Tomáš a Adriana profil foto1

Co nabízíme?

Z naší nabídky masáží patří mezi nejvíce oblíbené Arganová indikační thermo-masáž. Najdete v ní relax, pohodu, sladění energií a je-li potřeba i řešení různých problémů s pohybovým ústrojím. Na své si  přijdou nastávající maminky s těhotenskou arganovou i děti s dětskou relaxační masáží. Stejně tak nejen sportovci rádi využijí u Mirka hloubkovou sportovní masáž.

Velká část klientů u nás využívá naše Lymfastim relax centrum, vybavené lymfodrenážními přístroji od renomovaného výrobce zdravotní techniky BTL - Lymphastim6000 Topline. Tento patří mezi nejlepší a nejúčinnější přístroje svého druhu. Relax centrum je vybaveno velmi pohodlnými proaktiv matracemi BALNEOSYSTÉM FLEX 3D-CARBON Anti Stres s elektickým polohováním. Tyto matrace efektivně působí na uvolnění páteře a pohybového aparátu Z důvodu co nejvyšší relaxace klientů, jsou zde instalovány aktivní himalájské solné panely a zařízení udržující vysokou kvalitu vzduchu v samotném relax centru (ionizátor, UV filtry, uprava optimální vlhkosti vzduchu...)

S vynikajícími výsledky používáme samostatně i v rámci procedur rázovou vlnu. Pro oblast managementu bolesti a řešení pohybových problémů používáme přístroj BTL 6000 SWT Topline. Pro estetické procedury a redukci celulitidy máme k dispozici rázovou vlnu BTL X-WAVE.

Všechny informace najdete v nabídce služeb. 

Svět masáži

Těšíme se na Vás

a to jsme my :)

Tomáš web profilové foto.jpg

Tomáš

+420 602 602 178  tomas.pitrun@seznam.cz

Adriana web profilové foto.jpg

Adriana

+420 725 521 553 adri.pitrun@seznam.cz

Míra.jpg

Mirek

+420 608 929 993 krizak.fitness@seznam.cz

recepcni.jpg

Recepce

+420 732 592 460       svetmasaziznojmo@seznam.cz

Otevírací doba_RGB.jpg

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si? 

Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a vyplňte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále u Vyberte obsluhu(maséra), můžete zanechat výchozí zadání - libovolná(u rezervace do Lymfastimu zanechejte vždy libovolná).  Následně si ve Vyberte služby vyberete tu svou požadovanou masáž(službu). Systém vám nabídne ve Vyberte datum a čas všechny možné volné termíny k dispozici (vždy jen k masérovi/masérce, který tu Vámi požadovanou poskytuje). Můžete ještě přidat poznámku a dáte Vytvořit rezervaci.

(Pokud si přejete obsluhu(maséra) vybrat sám - zadejte buď Mirek, nebo Tomáš, nebo Adriana - budou vám ale nabídnuty pouze volné termíny Vámi zadaného masára)

Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :)  

Online rezervační kalendář

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 18:00hod (recepce).