ceník 

Tip na dárek: Pokud chcete udělat někomu blízkému radost hezkým a praktickým dárkem, můžete u nás pořídit dárkový poukaz. Poukazy jsou využitelné na veškeré námi nabízené služby a zboží a lze z něj postupně vybírat. Na druhé stránce dárkového poukazu je odpisová tabulka pro jednotlivé absolvované masáže a služby. Poukazy máme k dispozici v hodnotě jeden tisíc, dva tisíce, tři tisíce, pět tisíc korun. Bonusový je dárkový poukaz za 10.000,- Kč. Zde je navíc od nás k částce připsán bonus 1.000,- Kč a k tomu ještě dostanete dárkový poukaz na jednu návštěvu Lymfastim relax centra v hodnotě 390,- Kč. Získáváte tedy masáže a služby v celkové ceně 11.390,- Kč. Poukazy si můžete zakoupit přímo u nás na recepci, nebo si jej můžete předem objednat.

                                  Mockup poukaz.jpg

Níže v ceníku si vyberte masáž, nebo proceduru a objednejte se on-line 24hod/denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a vyplňte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále u Vyberte obsluhu(maséra), můžet zanechat výchozí zadání - libovolná(u rezervace do Lymfastimu zanechejte vždy libovolná). Následně si ve Vyberte služby vyberete tu svou požadovanou masáž(službu). Systém vám nabídne ve Vyberte datum a čas všechny možné volné termíny k dispozici(vždy jen k masérovi/masérce, který tu Vámi požadovanou poskytuje)  Můžete ještě přidat poznámku a vytvoříte rezervaci.

(Pokud si přejete obsluhu(maséra) vybrat sám - zadejte buď Mirek, nebo Tomáš, nebo Adriana - budou vám ale nabídnuty pouze volné termíny Vámi zadaného maséra)

Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :) 

Online rezervační kalendář

Můžete se také objednat osobně, nebo telefonicky: +420 732 592 460 u nás na recepci, a to ve všední dny v 9:00 - 18:00 hod. Potřebujete-li se na cokoliv zeptat, nebo zkonzultovat s Tomášem, Mirkem, či Adrianou, volejte nebo pište kdykoliv: 

Kontakty

V ceníku ještě není uváděný náš nový masér Mirek (brzy napravíme). Jsme rádi že jsme tohoto zkušeného a oblíbeného maséra mohli přivítat v našem kolektivu. U Mirka můžete očekávat stejně kvalitní služby jako u Tomáše. Dokáže pomoci s pohybovymi problémy, poradit se cviky,  ale i třeba navodit příjemný relax a pohodu. Můžete se u něj objednávat na tyto masáže:

- Sportovní masáž (ve stejné ceně jako Švédská masáž)

- Indikační masáže

- Švédská masáž

- Čokoládová masáž

- Medová masáž (ve stejné ceně jako Švédská masáž).

Těšíme se na vás

1.Ceník AKT. 15.10.2023-SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO novy-01 (1).png

2.Ceník AKT. 15.10.2023-SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO novy-01 (2).png

3.Ceník AKT. 15.10.2023-SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO novy-01 (3).png

4.Ceník AKT. 15.10.2023-SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO novy-01 (4).png

5.Ceník AKT. 15.10.2023-SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO novy-01 (5).png

6.Ceník AKT. 15.10.2023-SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO novy-01 (6).png

7.Ceník AKT. 15.10.2023-SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO novy-01 (7).png

8.Ceník AKT. 15.10.2023-SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO novy-01 (8).png

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si? 

Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a vyplňte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále u Vyberte obsluhu(maséra), můžete zanechat výchozí zadání - libovolná(u rezervace do Lymfastimu zanechejte vždy libovolná).  Následně si ve Vyberte služby vyberete tu svou požadovanou masáž(službu). Systém vám nabídne ve Vyberte datum a čas všechny možné volné termíny k dispozici (vždy jen k masérovi/masérce, který tu Vámi požadovanou poskytuje). Můžete ještě přidat poznámku a dáte Vytvořit rezervaci.

(Pokud si přejete obsluhu(maséra) vybrat sám - zadejte buď Mirek, nebo Tomáš, nebo Adriana - budou vám ale nabídnuty pouze volné termíny Vámi zadaného masára)

Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :)  

Online rezervační kalendář

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 18:00hod (recepce).