LYMFASTIM relax centrum

Velká část klientů Světa masáží Znojmo využívá zcela nové a atraktivní prostředí Lymfastim relax centra. Toto je vybaveno lymfodrenážními přístroji od renomovaného výrobce zdravotní techniky BTL - Lymphastim6000 Topline. Tento patří mezi nejlepší a nejúčinnější přístroje svého druhu u nás. Relax centrum je vybaveno velmi pohodlnými proaktiv matracemi BALNEOSYSTÉM FLEX 3D-CARBON Anti Stres s elektickým polohováním. Tyto matrace efektivně působí na uvolnění páteře a pohybového aparátu. Z důvodu co nejvyšší relaxace klientů, jsou zde instalovány aktivní himalájské solné panely s termosvětelným vyzařováním a zařízení udržující vysokou kvalitu vzduchu v samotném relax centru (ionizátor, UV filtry, úprava optimální vlhkosti vzduchu...). Vše je navíc podkresleno příjemnou relaxační hudbou z dílny Iva Richtera

Lymfastim relax centrum.jpg

PŘÍSTROJOVÁ LYMFOdrenáž BTL-6000 LYMPHASTIM TOPLINE

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ BTL-6000 LYMPHASTIM TOPLINE - pomáhá odstranit celulitidu, otoky, syndrom těžkých nohou, úponové bolesti, problémy s karpálními tunely, pomáhá k zeštíhlení postavy, regeneraci pokožky a organizmu. Zároveň tělo účinně detoxikuje a celkově pomáhá při špatné funkci lymfatického systému.

BTL-6000_Lymphastim-Topline.jpg

Lymfatické masáže aktivují tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Lymfatický systém odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů.

Přístroj BTL-6000 Lymphastim Topline funguje na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie). Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní masáž - lymfodrenáž. Masáž končetin se odehrává na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků. Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny. Přístrojová presoterapie je u klientů velmi pozitivně vnímána jako velmi příjemný a účinný způsob řešení otoků. V končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.

BTL-6000 Lymphastim Topline-noha princip lymfa.jpg

Přístroj má celou řadu přednastavených programů a jejich časové nastavení je podle typu procedury 30 až 60 minut.

17-lymphastim.png

Doporučujeme si vzít: U aplikace lympha-kalhot vlastní obyčejné legíny, nebo tepláky a ponožky. U aplikace lympha-rukávů - vlastní triko s dlouhým rukávem. Obojí bez zipu a jakýchkoliv ostrých předmětů, či doplňků. Na místě je také možné zakoupit speciální jednorázové legíny, či triko z netkané textilie přímo od výrobce Lymphastimu - BTL. Parametry těchto návleků jsou zachovány po dobu cca 15 aplikací.

APLIKÁTORY BTL6000 LIMPHASTIM TOPLINE

APLIKÁTOR - KALHOTY:

Lymphastim_applicator_model_trousers_2020_RGB.jpg

APLIKÁTOR - RUKÁVY:

Lymphastim_applicator_model_arm_2020_CMYK-001.png

NEJŽÁDANĚJŠÍ LYMFOMASÁŽNÍ PROCEDURY, KTERÉ U NÁS MŮŽETE ABSOLVOVAT

Anticelulitidní nohy

1. Anticelulitidní aplikace

BTL-6000 Lymphastim Celulitida

2. Detoxikace organismu

BTL-6000 Lymphastim Topline9

3. Aplikace na úponové bolesti - dolní končetiny

BTL 6000 Lymphastim - aplikátor rukávy

4. Aplikace na úponové bolesti - tenisový loket, úpony oblasti ramene

BTL 6000 Lymphastim - aplikátor rukávy

5. Aplikace Syndrom karpálního tunelu

BTL-6000 Lymphastim Topline7

6. Regenerace tkání (po sportovním výkonu a přetížení pohybového ústrojí)

BTL-6000 Lymphastim Topline2

7. Obezita

Kryolipolýza - bezbolestná liposukce1

8. Pooperační = postliposukční péče 

BTL 6000 Lymphastim - aplikace

9. Poúrazové stavy

Lymphastim6000 Topline BTL (2).jpg

10. Procedura Prevence křečových žil

BTL 6000 Lymphastim - aplikátor kalhoty

11. Procedura - syndrom těžkých nohou

BTL6000 Lymphastim Topline

další podpůrné procedury (např. program Arthróza, Lymfedém, Dna, Neuropatie, Zlepšení trofiky kůže…..) 

Kontraindikace kompresní masáže - lymfodrenáže: Akutní neuropatie a plexopatie, Akutní plícní edém, Akutní trauma měkkých tkání, Akutní tromboflebitida, Nekompenzovaná kardiovaskulární onemocnění, Epilepsie, Erysipel, Horečnaté stavy, Infekční onemocnění, Lymfangitida, Cévní mozková příhoda, Stav po infarktu myokardu, Špatná funkce ledvin a štítné žlázy, Maligní hypertenze, Zhoubné onemocnění, Akutní žilní onemocnění, Choroby jater, Otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, Okluzivní procesy v oblasti odtoku lymfy, Těhotenství a období kojení, Neléčené maligní onemocnění nebo když hrozí recidiva, Osteosyntéza nebo kloubní náhrady v aplikované oblasti, Nejasné břišní potíže.

 

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si? 

Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a vyplňte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále u Vyberte obsluhu(maséra), můžete zanechat výchozí zadání - libovolná(u rezervace do Lymfastimu zanechejte vždy libovolná).  Následně si ve Vyberte služby vyberete tu svou požadovanou masáž(službu). Systém vám nabídne ve Vyberte datum a čas všechny možné volné termíny k dispozici (vždy jen k masérovi/masérce, který tu Vámi požadovanou poskytuje). Můžete ještě přidat poznámku a dáte Vytvořit rezervaci.

(Pokud si přejete obsluhu(maséra) vybrat sám - zadejte buď Mirek, nebo Tomáš, nebo Adriana - budou vám ale nabídnuty pouze volné termíny Vámi zadaného masára)

Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :)  

Online rezervační kalendář

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 18:00hod (recepce).