TĚHOTENSKÁ ARGANOVÁ MASÁŽ 

Masáž pro nastávající maminky a v období po porodu. Masáže mají pozitivní vliv na psychický a fyzický stav nastávajících maminek. Pomáhají lépe se vyrovnat se změnami probíhajícími během gravidity, překonávat napětí i únavu. Těhotenská masáž je skvělou přípravou na porod, dochází k uklidnění i při porodu, zejména ve spojení s aromaterapií. Uplatňuje se velmi šetrný masážní postup.Masáž probíhá ve vhodných polohách, a to s ohledem na rostoucí bříško, a současně se vynechávají určité oblasti těla maminky. Masáž doporučuji také v poporodním období, protože u maminky je při porodu vydáno obrovské množství energie, kterou musí obnovit a zároveň se musí vyrovnat se stresem nahromaděným během těhotenství a při porodu.

  • Masáže doporučuji až od II. trimestru těhotenství.
  • Před masáží se masér(ka) s maminkou domluví na postupu i technikách samotné masáže.

7.těhotenská.png

Arganový olej AYMI

je spojován s tajemstvím krásy a pochází až z dalekého Maroka. Díky svým vynikajícím účinkům při masáži, je považován za nejlepší masážní olej na světě vůbec. Je lisovaný za studena z ovoce Argana Spinoza, které roste pouze v jižním Maroku. Je silným antioxidantem, bohatým na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny. Má vyživující, hydratační účinky, chrání pokožku před vnějšími vlivy a obnovuje její mládí.

Arganový olej

Arganový olej

Arganové ořechy

Arganové ořechy

Tomáš a Adriana

Těhotenskou arganovou masáž můžete mít od: Tomáše, nebo od Adriany

 

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si? 

Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a vyplňte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále u Vyberte obsluhu(maséra), můžete zanechat výchozí zadání - libovolná(u rezervace do Lymfastimu zanechejte vždy libovolná).  Následně si ve Vyberte služby vyberete tu svou požadovanou masáž(službu). Systém vám nabídne ve Vyberte datum a čas všechny možné volné termíny k dispozici (vždy jen k masérovi/masérce, který tu Vámi požadovanou poskytuje). Můžete ještě přidat poznámku a dáte Vytvořit rezervaci.

(Pokud si přejete obsluhu(maséra) vybrat sám - zadejte buď Mirek, nebo Tomáš, nebo Adriana - budou vám ale nabídnuty pouze volné termíny Vámi zadaného masára)

Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :)  

Online rezervační kalendář

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 18:00hod (recepce).