TĚHOTENSKÁ ARGANOVÁ MASÁŽ 

Masáž pro nastávající maminky a v období po porodu. Masáže mají pozitivní vliv na psychický a fyzický stav nastávajících maminek. Pomáhají lépe se vyrovnat se změnami probíhajícími během gravidity, překonávat napětí i únavu. Těhotenská masáž je skvělou přípravou na porod, dochází k uklidnění i při porodu, zejména ve spojení s aromaterapií. Uplatňuje se velmi šetrný masážní postup.Masáž probíhá ve vhodných polohách, a to s ohledem na rostoucí bříško, a současně se vynechávají určité oblasti těla maminky. Masáž doporučuji také v poporodním období, protože u maminky je při porodu vydáno obrovské množství energie, kterou musí obnovit a zároveň se musí vyrovnat se stresem nahromaděným během těhotenství a při porodu.

  • Masáže doporučuji až od II. trimestru těhotenství.
  • Před masáží se masér(ka) s maminkou domluví na postupu i technikách samotné masáže.

7.těhotenská.png

Arganový olej AYMI

je spojován s tajemstvím krásy a pochází až z dalekého Maroka. Díky svým vynikajícím účinkům při masáži, je považován za nejlepší masážní olej na světě vůbec. Je lisovaný za studena z ovoce Argana Spinoza, které roste pouze v jižním Maroku. Je silným antioxidantem, bohatým na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny. Má vyživující, hydratační účinky, chrání pokožku před vnějšími vlivy a obnovuje její mládí.

Arganový olej

Arganový olej

Arganové ořechy

Arganové ořechy

Tomáš a Adriana

Těhotenskou arganovou masáž můžete mít od: Tomáše, nebo od Adriany

 

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si?  Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a zadejte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále si vyberete ke komu chcete jít, tedy Vyberte obsluhu: (buď Lyfastim relax centrum, nebo Tomáš, nebo Adriana), v nabídce vyberete jakou chcete masáž, nebo proceduru, tedy Vyberte služby a následně si vyberete vhodný volný datum a čas. Můžete přidat poznámku(můžete přiblížit co chcete řešit) a vytvoříte rezervaci. Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS. Těšíme se na vás :) 

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00hod(recepce).