KRYOLIPOLÝZA – BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE

KRYOLIPO BTL - zdravá cesta k trvalé redukci podkožního tuku... kryolipolýza je ověřená technologie určená k neinvazivnímu odbourání podkožního tuku. Je jedinou neinvazivní metodou, která prokazatelně ničí tukové buňky a jako jediná proto snese srovnání s klasickou liposukcí. Díky principu řízeného zmrazení podkožní tukové tkáně v problematických partiích, jakými jsou břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, kryolipo dokáže krystalizovat obsah tukových buněk a způsobit tak jejich rozpad. Odumřelé tukové buňky jsou pak odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem.

  • Co lze očekávat? Postupnou redukci tuku v ošetřovaných oblastech s viditelným efektem do dvou měsíců. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří se chtějí trvale a bez rizika zbavit tukových deposit v oblasti břicha, vnějších či vnitřních stehen a boků.
  • Kolik partií lze ošetřit při jednom ošetření? Ideálně lze ošetřit jednu oblast – buď bříško, nebo boky, dále vnější, nebo vnitřní stehna, a to při jedné, nebo dvou aplikacích (nasátí) na jednom sezení. Pokud chce klient řešit např. jen menší bříško, nebo třeba jen jedno stehno z některé strany, pak stačí jedna aplikace – nasátí. U boků je doporučeno na jednom sezení udělat obě strany, to znamená, nejdříve jedna strana – jedna aplikace(nasátí) a následně druhá strana – druhá aplikace(nasátí). Stejně tak to platí u vnitřních, nebo vnějších stehen. Další oblast lze ošetřit s odstupem 6-8 týdnů.
  • Je efekt skutečně trvalý? Při zachování zdravého životního stylu a tělesné hmotnosti je efekt trvalý podobně jako po klasické liposukci. Efekt odbourávání tuku v období po aplikaci, lze zvýšit pomoci lymfomasážních kalhot BTL6000 lymhastim, které máme taktéž k dispozici. Je zde pro tyto účely přednastavený speciální program.

Zaujala vás procedura Kryolipo? Objednejte se na  u nás, v salonu . Tato konzultace je zdarma a je nutná k objednání na samotné Kryolipo.

18.kryo.png

 

Kryolipolýza - bezbolestná liposukce4

Kryolipolýza

BTL-6000 Lymphastim Topline3

BTL6000 Lymphastim Topline - Poliposukční procedura

Tomáš a Adriana

Kriolipolýzu můžete mít: od Adriany, nebo od Tomáše

 

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si?  Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a zadejte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále si vyberete ke komu chcete jít, tedy Vyberte obsluhu: (buď Lyfastim relax centrum, nebo Tomáš, nebo Adriana), v nabídce vyberete jakou chcete masáž, nebo proceduru, tedy Vyberte služby a následně si vyberete vhodný volný datum a čas. Můžete přidat poznámku(můžete přiblížit co chcete řešit) a vytvoříte rezervaci. Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS. Těšíme se na vás :) 

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00hod(recepce).