Masáž u vás - externí a support masáže

EXTERNÍ, DOMÁCÍ A SOS MASÁŽE 

Kvalitní a profesionální masáže přímo u vás doma, na chatě, pracovišti, nebo sportovním soustředění či závodech…… Kompletní vybavení (včetně lehátka, lávových kamenů,ručníků a všech dalších potřeb) pro masáž si přivezeme sebou, potřeba je jen elektrickou zásuvku v dosahu, příjemné teplo pro Vás a dostatečný prostor pro samotné masážní lehátko. To má rozměr 200 x 70 cm a musí být prostor na pohyb maséra kolem lehátka. V dosahu lehátka odkládací stolek pro kameny a masážní prostředky. Můžete si vybrat s těchto masáží: Arganová indikační masáž(vhodné i pro sportovní akce), těhotenská a dětská masáž, v případě přítomnosti Adriany i Manuální lifting obličeje dle Roberta Al Arefa. V případě předběžné domluvy je možno i ostatní typy masáží. Pro větší akce (např.sportovního charakteru) můžeme pro vysoký regenerační účinek přivést k službě navíc přístrojovou lymfomasáž BTL-6000 Lymphastim Topline. Co doprava a jak daleko jezdíme? Znojmo a okolí do 25km - doprava zdarma. Brno, Pohořelicko, Mikulovsko - Pálava a další oblasti do vzdálenosti 75km od Znojma jednorázový příplatek na dopravu 150,-Kč. V ostatních případech je cena za dopravu dohodou. Při větších akcích je možné dohodnout externí masáže i ve větších vzdálenostech, a to i mimo Českou republiku. Cena je u externích masáží vždy v hodinové sazbě a neřídí se dle ceníků masáží v salonu. Bez ohledu pro kolik klientů se v jednom termínu masáž objednává, je minimální celkově počítaný čas masáží 2 hodiny. Pro externí masáže můžete objednávat buď samotného Tomáše, nebo Tomáše s Adrianou.

<img src="/obrazek/3/externi-masaze-ceny-jpg/" title="Externí masáže ceny.jpg" width="850" height="235" alt="Externí masáže ceny.jpg" style="display: b

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si? 

Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a zadejte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Níže najdete Vyberte obsluhu: jako výchozí je zadáno libovolná. Níže ve Vyberte služby: si vyberete tu svou požadovanou. Systém vám vyhledá volného vhodného maséra(ku) k vámi požadované službě, nebo volné lehátko u Lymfastimu. Dole si ve Vyberte datum a čas: vyberete termín - dostanete nabídnuty všechny možné volné. Můžete ještě přidat poznámku a vytvoříte rezervaci.

(Pokud si přejete obsluhu vybrat sám - zadejte buď Lymfastim - lehátko 1., nebo 2., nebo Tomáš, nebo Mirek, nebo Adriana - budou vám ale nabídnuty pouze volné termíny požadované obsluhy)

Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :)  

Online rezervační kalendář

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 18:00hod (recepce).