0 Kč

Arganová indikační thermo-masáž

Tento typ masáže jsem vytvořil pro nejvyšší efekt při řešení  různých problémů pohybového aparátu, lymfatického systému a pro maximální relaxační pohodu. Obsahuje řadu účinných masážních technik, s přímým aktivním využitím sálavého tepla peruánských lávových kamenů pro hloubkové uvolnění. Klademe vždy důraz na místa, která v danou chvíli potřebují největší míru pozornosti, což je předmětem konzultace před samotnou masáží. Je-li potřeba, tak používáme odblokační techniky zad a šíje, sakroiliakálního skloubení ("esíčka"), preventivní masáže oblasti karpálních tunelů a další účinné metody dle aktuální potřeby. Tato fyziomasáž má vysoký terapeutický a regeneračně relaxační účinek. Uvolňuje svalové napětí a má celkově pozitivní vliv na problémy pohybového ústrojí. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém a s vysokým lymfaefektem pomáhá detoxikaci organismu. Během masáže se vyplavuje množství endorfinů do mozku, které způsobují pocit štěstí a spokojenosti. Aktivní sportovci uvítají zklidňující a regenerační charakter masáže. V salonu je i nabídka této masáže pro klienty s problémem křečových žil, kteří sice nemůžou klasickou masáž nohou, či celkovou masáž (je to kontraindikace), ale chtějí během masáží starostlivost o své nohy. Součástí této masáže je také energetická masáž páteře a energetická harmonizace - sladění toků energie v lidském těle. Indikační thermo-masáž patří již léta mezi nejoblíbenější typ masáže u našich klientů. Pro nejvyšší efekt masáže je použit arganový olej AYMI BERBER COSMETIC z Maroka. Po masáži je důležitý dostatečný pitný režim.

TIP PRO KRÁSNOU A ZDRAVOU POKOŽKU

rozšiřující Anti – aging balíček s Inca Collagenem: Při využití tohoto balíčku u této masáže, budete masírováni zeštihlujícím anticelulitidním AYMI Anti – aging olejem s arganem(novinka), pro vysoce efektní péči o pokožku. Součástí je bonusové závěrečné, celotělové ošetření unikátním bioaktivním Inca Collagenem ve formě peptidů, arganem a zeštihlujícím anti – aging krémem AYMI z oblasti Maghrebu - pro zpevnění, zkrášlení a hydrataci pokožky.

Uvedená nabídka masáží určitých partií se může dle potřeby a přání různě kombinovat, cena je pak dle vyčleněného času.

Arganová indikační thermo-masáž

Bonus k Arganové indikační masáži: + částečná lympha-relaxační masáž horních končetin a částečná ralaxačně-reflexní masáž oblasti karpálních tunelů. U Arganových indikačních masáží v délce 90 a 120 min a u Exklusivní čtyřruční navíc ještě termoreflexní masáž chodidel - zaměření reflexní body páteře a šíje 

Arganový olej AYMI

je spojován s tajemstvím krásy a pochází až z dalekého Maroka. Díky svým vynikajícím účinkům při masáži, je považován za nejlepší masážní olej na světě vůbec. Je lisovaný za studena z ovoce Argana Spinoza, které roste pouze v jižním Maroku. Je silným antioxidantem, bohatým na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny. Má vyživující, hydratační účinky, chrání pokožku před vnějšími vlivy a obnovuje její mládí.

Arganové ořechy

Arganové ořechy

Lávové kameny

Lávové kameny

Arganový olej Anti aging - zeštíhlující

Arganový olej Anti-aging - zeštíhlující

Inca Collagen1

Inca Collagen

Arganový olej

Arganový olej Berber Cosmetic

Arganový olej s arabskou kávou

Arganový olej s arabskou kávou

Tomáš a Adriana

Arganovou indikační thermo-masáž  můžete mít: od Tomáše, nebo Adriany. U čtyřruční od obou při jedné masáži

Co nabízíme?

  • Masáže
  • Procedury
  • Lymphastim6000 Topline BTL
  • Kryolipolýza
  • Matrace Balneosystem
  • Inca Collagen

Objednejte se

Dotazy, konzultace a objednávky masáží, procedur, dárkových poukazů...

Kontaktujte nás