0 Kč

DĚTSKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

Relaxace a pohoda pro děti do 14 let. Dětská masáž byla vždy praktikována v mnoha kulturách po tisíce let a výzkumy ukazují její velkou prospěšnost. Námi používané dotekové relaxační měkké techniky jsou dětmi velmi oblíbené. Jedná se v podstatě o velmi jemné a citlivé masírování dětského těla pomocí kvalitních přírodních olejů. Můžou být i vloženy techniky mírně nahřátými lávovými kameny. Podobně jako u Indikační fyziomasáže pro dospělé, vychází z aktuálních potřeb dítěte. Samotné individuální zaměření je vždy po domluvě s rodiči. U dětí  vyžadujeme přítomnost alespoň jednoho z rodičů a to po celou dobu masáže. 

Jaký přínos má tato masáž pro dítě?

Díky ní dochází k regeneraci těla, odstraňuje napětí a ztuhlost svalů. Fyziologicky se stimuluje a zlepšuje krevní oběh, což má vliv na rozvoj všech tkání a činnost orgánů. Zlepšuje se podpora dýchání, podporuje se rozvoj hrudníku a správného držení těla. Stimuluje se pokožka, jednotlivé nervy a jejich zakončení, a tím posiluje i hmat. Je vhodná především pro mladé sportovce, kteří potřebují svému tělu dopřát regeneraci, kompenzovat jednostranné přetížení a udržovat dlouhodobou tělesnou kondici. Masáž působí zároveň jako prevence potenciálních problémů souvisejících s přetěžováním pohybového aparátu. Při masáži se děti uvolní, zklidní, zbaví se stresu a únavy. Masáž se úspěšně osvědčuje u dětí hyperaktivních, neklidných i nespavých. Velmi pozitivní efekt bývá u dětí s lehkou mozkovou disfunkcí, mozkovou obrnou apod.

TIP pro rodiče: Rodič může během masáže dítěte absolvovat na vedlejším lehátku libovolnou lymfatickou proceduru na BTL Lymphastim 6000 Topline - lymfodrenážní kalhoty, nebo rukávy.

8.dětská.png

dětská mas2 - upraveno.jpg

 

dětská mas 1 upraveno.jpg

Tomáš a Adriana

Dětskou masáž může vaše dítě mít: od Adriany, nebo od Tomáše

 

Co nabízíme?

  • Masáže
  • Procedury
  • Lymphastim6000 Topline BTL
  • Kryolipolýza
  • Matrace Balneosystem
  • Inca Collagen

Objednejte se

Dotazy, konzultace a objednávky masáží, procedur, dárkových poukazů...

Kontaktujte nás