DĚTSKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

Relaxace a pohoda pro děti do 14 let. Dětská masáž byla vždy praktikována v mnoha kulturách po tisíce let a výzkumy ukazují její velkou prospěšnost. Námi používané dotekové relaxační měkké techniky jsou dětmi velmi oblíbené. Jedná se v podstatě o velmi jemné a citlivé masírování dětského těla pomocí kvalitních přírodních olejů. Můžou být i vloženy techniky mírně nahřátými lávovými kameny. Podobně jako u Indikační fyziomasáže pro dospělé, vychází z aktuálních potřeb dítěte. Samotné individuální zaměření je vždy po domluvě s rodiči. U dětí  vyžadujeme přítomnost alespoň jednoho z rodičů a to po celou dobu masáže. 

Jaký přínos má tato masáž pro dítě?

Díky ní dochází k regeneraci těla, odstraňuje napětí a ztuhlost svalů. Fyziologicky se stimuluje a zlepšuje krevní oběh, což má vliv na rozvoj všech tkání a činnost orgánů. Zlepšuje se podpora dýchání, podporuje se rozvoj hrudníku a správného držení těla. Stimuluje se pokožka, jednotlivé nervy a jejich zakončení, a tím posiluje i hmat. Je vhodná především pro mladé sportovce, kteří potřebují svému tělu dopřát regeneraci, kompenzovat jednostranné přetížení a udržovat dlouhodobou tělesnou kondici. Masáž působí zároveň jako prevence potenciálních problémů souvisejících s přetěžováním pohybového aparátu. Při masáži se děti uvolní, zklidní, zbaví se stresu a únavy. Masáž se úspěšně osvědčuje u dětí hyperaktivních, neklidných i nespavých. Velmi pozitivní efekt bývá u dětí s lehkou mozkovou disfunkcí, mozkovou obrnou apod.

8.dětská.png

dětská mas2 - upraveno.jpg

 

dětská mas 1 upraveno.jpg

Tomáš a Adriana

Dětskou masáž může vaše dítě mít: od Adriany, nebo od Tomáše

 

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si?  Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a zadejte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále si vyberete ke komu chcete jít, tedy Vyberte obsluhu: (buď Lyfastim relax centrum, nebo Tomáš, nebo Adriana), v nabídce vyberete jakou chcete masáž, nebo proceduru, tedy Vyberte služby a následně si vyberete vhodný volný datum a čas. Můžete přidat poznámku(můžete přiblížit co chcete řešit) a vytvoříte rezervaci. Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS. Těšíme se na vás :) 

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00hod(recepce).