ON-LINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Online objednávka služeb 24hod/denně 

Nejdříve si vždy vyberte v naší nabídce služeb

Ceník

a zde se můžete objednat online:

 Online rezervační formulář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a zadejte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále si vyberete ke komu chcete jít, tedy obsluhu (buď Lyfastim relax centrum, nebo Tomáš, nebo Adriana), v nabidce vyberete jakou chcete masáž, nebo proceduru, tedy službu a následně si vyberete vhodný volný termín. Můžete přidat poznámku a vytvoříte rezervaci. Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS. Těšíme se na vás :) 

KONTAKTY

Recepce 

objednávka služeb a dárkových poukazů 

volejte ve všední dny:

9:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00 hod

tel: +420 732 592 460

e-mail: svetmasaziznojmo@seznam.cz

...........................................................

Tomáš Pitrun 

masér, pohybový terapeut, akutní řešení problémů pohybového ústrojí, rázová vlna BTL - management bolesti, konzultace, poradenství matrace a spací systémy

tel: +420 602 602 178

e-mail: tomas.pitrun@seznam.cz

.............................................................

Adriana Pitrunová 

masér, konzultace, manuální lifting obličeje, kryolipolýza, estetická rázová vlna BTl X Wave, anticelulitidní procedury, Lymphastim....

tel: +420 725 521 553

e-mail: adri.pitrun@seznam.cz

oTVÍRACÍ DOBA

KDE NÁS NAJDETE

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si?  Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a zadejte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále si vyberete ke komu chcete jít, tedy Vyberte obsluhu: (buď Lyfastim relax centrum, nebo Tomáš, nebo Adriana), v nabídce vyberete jakou chcete masáž, nebo proceduru, tedy Vyberte služby a následně si vyberete vhodný volný datum a čas. Můžete přidat poznámku(můžete přiblížit co chcete řešit) a vytvoříte rezervaci. Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS. Těšíme se na vás :) 

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00hod(recepce).