Logo barva.jpg

 Svět masáži

Potřebujete masáž? Něco vás bolí a tělo volá SOS, nebo chcete jen tak zrelaxovat? Děláme celou řadu masáží a procedur a každá je tak říkajíc šitá na míru. Zlobí vás lymfatický systém? Máte problémy s tenisovým loktem, patní ostruhou, bolí vás achilovka, rameno či koleno? Potřebujete srovnat bolestivá "esíčka"?... Pak vás bude určitě zajímat nabídka speciálních masážních terapií, spojená s efektivním účinkem  rázové vlny a Lymphastimu od renomovaného výrobce BTL. Trápí vás celulitida, či nějaký ten špíček navíc, kterého se chcete zbavit? Tak právě pro vás máme připravené účinné procedury, kombinované  s estetickou rázovou vlnou X-WAVE a Lympfa-stimem. A možná jste už taky slyšeli o úžasném efektu manuálního liftingu obličeje dle Roberta Arefa... Pokud ano, pak je naše studio SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO, tím pravým místem pro vás. Rádi se vás ujmeme. :) Ať už si vyberete cokoli, víme že budete odcházet spokojení. Vždy vycházíme z aktuální potřeby klienta. :) 

masaze port.jpg

Masáže 

Pravidelná masáž je ideální součástí péče o zdraví a dobrou kondici každého člověka bez rozdílu věku. U našich klientů patří mezi nejoblíbenější  Arganová indikační thermo-masáž. Najdete v ní relax, pohodu, sladění energií a je-li potřeba, i řešení různých problémů s pohybovým ústrojím. Nabízíme ale celou řadu dalších masáží, jako např.  těhotenskou, dětskou, švédskou, či masáže karpálních tunelů, nebo termoreflexně relaxační masáž dolních končetin...

Lymphastim_applicator_model_trousers_2020_RGB.jpg

Lymfastim relax centrum

V tomto exklusivním prostředí  poznáte na vlastní kůži vysokou účinnost lymfodrenážního systému od renomovaného výrobce zdravotní techniky - BTL Lymphastim6000 Topline. Pro vaši co největší relaxaci ležíte na pohodlných a elektricky polohovatelných matracích Balneosystem. Dále jsou zde nainstalována  zařízení, která spolu vytváří ovzduší podobné přímořskému prostředí. Jsou to aktivní himalájské solné panely s termosvětelným vyzařováním a pozitivním efektem na lidský organismus a zařízení zajišťující vysokou kvalitu a optimální vlhkost vzduchu.

BTL-SWT_PIC_application_heel_RGB.jpg

Rázová vlna BTL 6000 SVT - Management bolesti

 Využíváme jednu z nejúčinějších rázových vln na trhu, od renomovaného výrobce zdravotní techniky - BTL. Je to vysoce efektivní, neinvazivní řešení bolesti pohybového aparátu, zejména v oblasti SI (esíček),  ramene a šíje, při potížích s  loktem,  kolenem, při bolestech achillovy šlachy, v oblasti třísel, podkolenní šlachy, bolestech spojených s patní ostruhou apod. 

BTL-X-Wave_PIC_Buttock (1).jpg

Estetické a anticelulitidní procedury. Rázová vlna BTL X-WAVE

 Nabízíme v této oblasti více možností řešení.

- ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ - s peelingem, zábalem proti celulitidě a formováním postavy.

- Estetická rázová vlna BTL X-WAVE, samostatná, nebo kombinovaná, s termostimulací, lymfastimem a anti-aging ošetřením. 

Program CELULITIDA v našem Lymfastim relax centru


InBody970

Informace připravujeme

Adriana manuální lifting

Péče o obličej

Krása a zdravé omlazení obličeje -  to je Manuální lifting obličeje dle Roberta Al Arefa.  Nová revoluční metoda, která dokáže bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po první proceduře je viditelné vyhlazení drobných a mimických vrásek, redukce hlubokých vrásek.

Adriana

Kraniosakrální terapie(CST)

Velmi jemná, neinvazivní, doteková manipulační technika, kterou navozujeme stav hlubokého uvolnění těla i mysli tak, aby tělo klienta samo spustilo samoregulační mechanismy a uvolnilo vnitřní síly, které v dané chvíli potřebuje. Kraniosakrální terapie (cranio = lebka a sacrum = křížová kost) vylaďuje rytmus, který pulzuje hluboko uvnitř fyziologického systému člověka. Věnujeme pozornost rozpouštění blokád uložených v tkáních (svaly, vaziva, klouby, kosti), uvolňování napětí, starých vzpomínek a traumat uložených v těle. 

Tomáš

Funkční podologie na principu Ideal Move Tomáše Ďurána - komplexní diagnostika a řešení

Zde se zaměřujeme na řešení plochonoží a vbočených palců (hallux valgus). Ideální funkcí chodidel můžeme řešit různé dysbalance celého těla.

Stejně jako má dům své základy zapuštěné v zemi, má i tělo své základy v chodidlech. Když má dům nekvalitní základy, začne se to odrážet i na celé stavbě. Dům se otřásá, naklání, je nestabilní a postupem času tato nestabilita způsobí, že se dům rozpadne. Stejně to platí i pro lidské tělo. Jakmile jsou špatně postavená a nastavená chodidla, je nestabilní celé tělo a to je pak velmi častým důvodem různých problémů a bolestí pohybového aparátu. Úkolem této služby je díky znalostem správných funkcí chodidel této nestabilitě předcházet a napravovat již způsobené dysbalance těla. 

Mockup poukaz-52 x 346.jpg

Dárkové poukazy

Pokud chcete udělat někomu blízkému radost hezkým a praktickým dárkem, můžete u nás pořídit dárkový poukaz. Poukazy jsou využitelné na veškeré námi nabízené služby a zboží a lze jej postupně vybírat. Na druhé stránce dárkového poukazu je odpisová tabulka pro jednotlivé absolvované masáže a služby. Poukazy máme k dispozici v hodnotě jeden tisíc, dva tisíce, tři tisíce, pět tisíc korun. Bonusový je dárkový poukaz za 10.000,- Kč. Zde je navíc od nás k částce připsán bonus 1.000,- Kč. Získáváte tedy masáže a služby v celkové ceně 11.000,- Kč. Poukazy si mužete zakoupit přímo u nás na recepci, nebo si jej můžete předem objednat.

inca.jpg

Inca Collagen 

levandulový svět.jpg

Levandulový svět

Co nabízíme?

Objednejte se 24h/denně:

Online rezervační kalendář

Po On-line rezervaci Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :)  

.......................................

Pokud si nevite s on-line rezervací rady:

On-line rezervace s návodem