0 Kč

SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO

Potřebujete masáž? Něco vás bolí a tělo volá SOS, nebo chcete jen tak zrelaxovat? Trápí vás celulitida, či nějaký ten špíček navíc, kterého se chcete zbavit? Možná jste už taky slyšeli o úžasném efektu manuálního liftingu obličeje... Pokud ano, pak je naše masážní studio SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO - Belle Donne, tím pravým místem pro vás. Rádi se vás ujmeme. :) Děláme celou řadu masáží a procedur a každá je tak říkajíc šitá na míru. Ať už si vyberete cokoli, víme že budete odcházet spokojení. Vždy vycházíme z aktuální potřeby klienta. :) 

masaze port.jpg

Masáže 

Pravidelná masáž je ideální součástí péče o zdraví a dobrou kondici každého člověka bez rozdílu věku. U našich klientů patří mezi nejoblíbenější  Arganová indikační thermo-masáž. Najdete v ní relax, pohodu, sladění energií a je-li potřeba, i řešení různých problémů s pohybovým ústrojím. Nabízíme ale celou řadu dalších masáží, jako např.  těhotenskou, dětskou, švédskou, či masáže karpálních tunelů, nebo termoreflexně relaxační masáž dolních končetin...

Adri lifting uprav.jpg

Péče o obličej

Krása a zdravé omlazení obličeje -  to je Manuální lifting obličeje dle Roberta Al Arefa.  Nová revoluční metoda, která dokáže bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po první proceduře je viditelné vyhlazení drobných a mimických vrásek, redukce hlubokých vrásek.

Kryolipolýza - bezbolestná liposukce1

Celulitida a formování postavy, Kryolipolýza

Jednou z nejžádanějších odborných procedur u nás je ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ - s peelingem, zábalem proti celulitidě a formováním postavy.

V nabídce máme KRYOLIPOLÝZU renomovaného výrobce BTL -  přístroj KRYOLIPO BTL pro zdravou cestu k trvalé redukci podkožního tuku. 

BTL-6000_Lymphastim-Topline.jpg

Lymfatické procedury

Vlastníme lymfodrenážní přístroj LYMPHASTIM6000 TOPLINE  od renomovaného výrobce zdravotní techniky BTL. Pomáhá odstranit celulitidu, otoky a má celou řadu dalších účinných programů jako např. úponové bolesti, problémy s karpálními tunely... Pomáhá k zeštíhlení postavy, regeneraci pokožky a organizmu. Zároveň tělo účinně detoxikuje a celkově pomáhá při špatné funkci lymfatického systému.

dárkový kupon.jpg

Dárkové poukazy

Pokud chcete udělat někomu blízkému radost hezkým a praktickým dárkem, můžete u nás pořídit dárkový poukaz na vybranou masáž, či proceduru. Poukaz pro Vás připravíme na míru s textem a věnováním, dle vašich požadavků. Bude zalaminovaný ve fólii a vložený v hezké obálce.

inca.jpg

Inca Collagen 

levandulový svět.jpg

Levandulový svět

Co nabízíme?

  • Masáže
  • Procedury
  • Lymphastim6000 Topline BTL
  • Kryolipolýza
  • Matrace Balneosystem
  • Inca Collagen

Objednejte se

Dotazy, konzultace a objednávky masáží, procedur, dárkových poukazů...

Kontaktujte nás