Externí, DOMÁCÍ a sos MASÁŽE 

Kvalitní a profesionální masáže přímo u vás doma, na chatě, pracovišti, nebo sportovním soustředění či závodech…… Kompletní vybavení (včetně lehátka, lávových kamenů,ručníků a všech dalších potřeb) pro masáž si přivezeme sebou, potřeba je jen elektrickou zásuvku v dosahu, příjemné teplo pro Vás a dostatečný prostor pro samotné masážní lehátko. To má rozměr 200 x 70 cm a musí být prostor na pohyb maséra kolem lehátka. V dosahu lehátka odkládací stolek pro kameny a masážní prostředky. Můžete si vybrat s těchto masáží: Arganová indikační masáž(vhodné i pro sportovní akce), těhotenská a dětská masáž, v případě přítomnosti Adriany i Manuální lifting obličeje dle Roberta Al Arefa. V případě předběžné domluvy je možno i ostatní typy masáží. Pro větší akce (např.sportovního charakteru) můžeme pro vysoký regenerační účinek přivést k službě navíc přístrojovou lymfomasáž BTL-6000 Lymphastim Topline. Co doprava a jak daleko jezdíme? Brno, Znojmo a okolí, Mikulov a okolí, Pohořelice a okolí - doprava zdarma. V ostatních případech je cena za dopravu dohodou. Při větších akcích je možné dohodnout externí masáže i ve větších vzdálenostech, a to i mimo Českou republiku. Cena je u externích masáží vždy v hodinové sazbě a neřídí se dle ceníků masáží v salonu. Bez ohledu pro kolik klientů se v jednom termínu masáž objednává, je minimální celkově počítaný čas masáží 2 hodiny. Pro externí masáže můžete objednávat buď samotného Tomáše, nebo Tomáše s Adrianou.

21.externí s popisy.png

 

Tomáš profil foto.jpg

Masáž k vám přijede udělat: Tomáš

Tomáš a Adriana

Můžeme ale přijet i oba dva: Tomáš a Adriana

Svět masáží Znojmo-sportovní support6

 

Lávové kameny

 

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si?  Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a zadejte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále si vyberete ke komu chcete jít, tedy Vyberte obsluhu: (buď Lyfastim relax centrum, nebo Tomáš, nebo Adriana), v nabídce vyberete jakou chcete masáž, nebo proceduru, tedy Vyberte služby a následně si vyberete vhodný volný datum a čas. Můžete přidat poznámku(můžete přiblížit co chcete řešit) a vytvoříte rezervaci. Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS. Těšíme se na vás :) 

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00hod(recepce).