Arganová indikační thermo-masáž

Tento typ masáže jsme v průběhu let praxe vytvořili pro nejvyšší efekt při řešení  různých problémů pohybového aparátu, lymfatického systému a pro maximální relaxační pohodu. Obsahuje řadu účinných masážních technik, s přímým aktivním využitím sálavého tepla pro hloubkové uvolnění. Klademe vždy důraz na místa, která v danou chvíli potřebují největší míru pozornosti, což je předmětem konzultace před samotnou masáží. Tato fyziomasáž má vysoký terapeutický a regeneračně relaxační účinek. Uvolňuje svalové napětí a má celkově pozitivní vliv na problémy pohybového ústrojí. Je-li potřeba, používáme odblokační techniky, reflexně ralaxační masáž oblasti karpálních tunelů, termoreflexní masáž chodidel a další účinné metody dle aktuální potřeby. Dochází k stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému a právě s vysokým lymfaefektem pomáhá k detoxikaci organismu. Během masáže se vyplavuje množství endorfinů do mozku, které způsobují pocit štěstí a spokojenosti. Aktivní sportovci uvítají zklidňující a regenerační charakter masáže. U této masáže je k dispozici i nabídka pro klienty s problémem křečových žil, kteří sice nemůžou klasickou masáž nohou, či celotělovou masáž (je to kontraindikace), ale chtějí si během masáží nechat hýčkat své nohy.  Indikační thermo-masáž patří již léta mezi nejoblíbenější typ masáže u našich klientů. Pro nejvyšší efekt masáže je použit arganový olej AYMI BERBER COSMETIC z Maroka. Po masáži je důležitý dostatečný pitný režim.

Uvedená nabídka masáží určitých partií se může dle potřeby a přání různě kombinovat, cena je pak dle vyčleněného času.

1.indikační komplet.png

Arganový olej AYMI

je spojován s tajemstvím krásy a pochází až z dalekého Maroka. Díky svým vynikajícím účinkům při masáži, je považován za nejlepší masážní olej na světě vůbec. Je lisovaný za studena z ovoce Argana Spinoza, které roste pouze v jižním Maroku. Je silným antioxidantem, bohatým na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny. Má vyživující, hydratační účinky, chrání pokožku před vnějšími vlivy a obnovuje její mládí.

Arganové ořechy

Arganové ořechy

Lávové kameny

Lávové kameny

Arganový olej Anti aging - zeštíhlující

Arganový olej Anti-aging - zeštíhlující

Inca Collagen1

Inca Collagen

Arganový olej

Arganový olej Berber Cosmetic

Arganový olej s arabskou kávou

Arganový olej s arabskou kávou

Tomáš a Adriana

Arganovou indikační thermo-masáž  můžete mít: od Tomáše, nebo Adriany. U čtyřruční od obou při jedné masáži

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si? 

Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a vyplňte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále u Vyberte obsluhu(maséra), můžete zanechat výchozí zadání - libovolná(u rezervace do Lymfastimu zanechejte vždy libovolná).  Následně si ve Vyberte služby vyberete tu svou požadovanou masáž(službu). Systém vám nabídne ve Vyberte datum a čas všechny možné volné termíny k dispozici (vždy jen k masérovi/masérce, který tu Vámi požadovanou poskytuje). Můžete ještě přidat poznámku a dáte Vytvořit rezervaci.

(Pokud si přejete obsluhu(maséra) vybrat sám - zadejte buď Mirek, nebo Tomáš, nebo Adriana - budou vám ale nabídnuty pouze volné termíny Vámi zadaného masára)

Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :)  

Online rezervační kalendář

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 18:00hod (recepce).