MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE 

dle Roberta Al Arefa – krása, zdraví a omlazení obličeje bez skalpelu – je nová revoluční metoda, která dokáže bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Je to velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Již po první proceduře je viditelné vyhlazení drobných a mimických vrásek, redukce hlubokých vrásek. Výsledkem této speciální techniky je nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často mění celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy mizí a klient odchází zcela s novou tváří. Tuto techniku Adrianu naučil přímo zakladatel této procedury - Robert Al Aref. Ten ji sestavil na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy University. Metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

 

15.lifting.png

Arganový olej - manuální lifting

Arganový olej s liftingovým sérem

Arganové ořechy

Kvalitní obličejové oleje s arganem a pleťové séra 

Adriana manuální lifting

Manuální lifting obličeje můžete mít: od Adriany

 

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si?  Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a zadejte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále si vyberete ke komu chcete jít, tedy Vyberte obsluhu: (buď Lyfastim relax centrum, nebo Tomáš, nebo Adriana), v nabídce vyberete jakou chcete masáž, nebo proceduru, tedy Vyberte služby a následně si vyberete vhodný volný datum a čas. Můžete přidat poznámku(můžete přiblížit co chcete řešit) a vytvoříte rezervaci. Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS. Těšíme se na vás :) 

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00hod(recepce).