ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ 

Tato masáž s peelingem, zábalem proti celulitidě a formování postavy – je jednou z nejžádanějších odborných procedur u nás. Zároveň je celkově považována za jednu z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži. Zahrnuje pět účinných kroků - kombinuje detoxikační a čistící účinky intermitentní lymfomasáže, prohřívající a čistící peeling, speciální ruční tlakovou masáž, anticelulitidní zábal černým jílem a závěrečné anti-aging ošetření problematických partií

  1. Prvním krokem je za pomoci Lymphastimu6000 BTL stimulace činnosti mízovodů lymfatického systému, obnovování průchodnosti lymfy v kritických místech a otevření hlavních a tříselných uzlin. Je důležité, aby lymfa mohla z tkání účinně odvádět nadbytečné tekutiny, velké molekuly bílkovin, tukové kapky a toxiny.
  2. Dalším krokem je výrazné prokrvení a prohřátí pokožky peelingem pomocí kessy a přezrátého, usušeného, jemně mletého granátového jablka. Peeling navíc odstraňuje z pokožky odumřelé buňky, a díky tomu je pak schopná lépe a účinněji vstřebávat důležité látky se zábalu, použitých vzácných olejů s arganem a závěrečného anti - aging ošetření
  3. Následuje ruční tlaková masáž Anti-aging olejem s Arganem. Díky speciálním hmatům dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje hluboký krevní a lymfatický systém. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází k lepšímu spalování tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Tato masáž ovlivňuje hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk a především právě celulitidy.
  4. Poté se aplikuje anticelulitidní zábal Marockým černým jílem se vzácnými éterickými oleji. Zábal obsahuje látky, které mají výrazně stimulační účinek na buňky lidského organismu. Významný je účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže.
  5. Závěrečným krokem je ošetření Anti – aging krémem AYMI Berberber Cosmetic a celkové zklidnění pokožky.

Aby výsledky ošetření byly trvalé, je potřeba dodržovat správnou životosprávu, udržovat pitný režim a salónní péči doplnit domácím ošetřením, např. Anti-aging olejem s arganem.

14.anticelulitidní.png

Arganový olej Anti aging - zeštíhlující

Arganový olej Anti-aging

Arganové ořechy3

Arganové ořechy

Adriana

Anticelulitidní masáž můžete mít: od Adriany

 

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si? 

Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a vyplňte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále u Vyberte obsluhu(maséra), můžete zanechat výchozí zadání - libovolná(u rezervace do Lymfastimu zanechejte vždy libovolná).  Následně si ve Vyberte služby vyberete tu svou požadovanou masáž(službu). Systém vám nabídne ve Vyberte datum a čas všechny možné volné termíny k dispozici (vždy jen k masérovi/masérce, který tu Vámi požadovanou poskytuje). Můžete ještě přidat poznámku a dáte Vytvořit rezervaci.

(Pokud si přejete obsluhu(maséra) vybrat sám - zadejte buď Mirek, nebo Tomáš, nebo Adriana - budou vám ale nabídnuty pouze volné termíny Vámi zadaného masára)

Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :)  

Online rezervační kalendář

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 18:00hod (recepce).