ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ 

Tato masáž s peelingem, zábalem proti celulitidě a formování postavy – je jednou z nejžádanějších odborných procedur u nás. Zároveň je celkově považována za jednu z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži. Zahrnuje pět účinných kroků - kombinuje detoxikační a čistící účinky intermitentní lymfomasáže, prohřívající a čistící peeling, speciální ruční tlakovou masáž, anticelulitidní zábal černým jílem a závěrečné anti-aging ošetření problematických partií

  1. Prvním krokem je za pomoci Lymphastimu6000 BTL stimulace činnosti mízovodů lymfatického systému, obnovování průchodnosti lymfy v kritických místech a otevření hlavních a tříselných uzlin. Je důležité, aby lymfa mohla z tkání účinně odvádět nadbytečné tekutiny, velké molekuly bílkovin, tukové kapky a toxiny.
  2. Dalším krokem je výrazné prokrvení a prohřátí pokožky peelingem pomocí kessy a přezrátého, usušeného, jemně mletého granátového jablka. Peeling navíc odstraňuje z pokožky odumřelé buňky, a díky tomu je pak schopná lépe a účinněji vstřebávat důležité látky se zábalu, použitých vzácných olejů s arganem a závěrečného anti - aging ošetření
  3. Následuje ruční tlaková masáž Anti-aging olejem s Arganem. Díky speciálním hmatům dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje hluboký krevní a lymfatický systém. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází k lepšímu spalování tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Tato masáž ovlivňuje hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk a především právě celulitidy.
  4. Poté se aplikuje anticelulitidní zábal Marockým černým jílem se vzácnými éterickými oleji. Zábal obsahuje látky, které mají výrazně stimulační účinek na buňky lidského organismu. Významný je účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže.
  5. Závěrečným krokem je ošetření Anti – aging krémem AYMI Berberber Cosmetic a celkové zklidnění pokožky.

Aby výsledky ošetření byly trvalé, je potřeba dodržovat správnou životosprávu, udržovat pitný režim a salónní péči doplnit domácím ošetřením, např. Anti-aging olejem s arganem.

14.anticelulitidní.png

Arganový olej Anti aging - zeštíhlující

Arganový olej Anti-aging

Arganové ořechy3

Arganové ořechy

Adriana

Anticelulitidní masáž můžete mít: od Adriany

 

Co nabízíme?

Objednejte se 24h/denně:

Online rezervační kalendář

Po On-line rezervaci Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

Těšíme se na vás :)  

.......................................

Pokud si nevite s on-line rezervací rady:

On-line rezervace s návodem