KŘEČOVÉ ŽÍLY - VARIXY PROCEDURY

Procedura s Inca Collagenovým zábalem  a procedura Varixy BTL Lymphastim 6000 Topline

Křečové žíly neboli varixy, jsou projevem žilní nedostatečnosti většinou dolních končetin. Vznik varixů je dán dědičností, ale často bývá na vině přetížení žilního systému vlivem dlouhého stání, nadváhy, časté zácpy, pravidelného nošení těsných oděvů,těhotenství apod. Pokud už varixy máme, můžou být příznaky v mnoha ohledech nepříjemné. Co se týká masáží, jsou všeobecně varixy považovány za kontraindikaci. Možné a velmi prospěšné jsou ale některé procedury. U nás můžete absolvovat jako kompletní ošetření křečových žil se zábalem a s procedurou VARIXY na přístroji BTL-6000 lymphastim, nebo také každou samostatně. Můžete si ji také dopřát jakou součást Arganové indikační masáže, kde si užijete masáže zad, šíje, horních končetin a zároveň Varixy péči o dolní končetiny.

  • Indikace: křečové žíly vnější, vnitřní, metličkové. Otoky nohou, pocit těžkých, unavených a bolavých nohou.
  • Účinky: Zpevnění žilních stěn, zmírnění otoků, pozitivní pocit „lehkých nohou“, zlepšení průtoku krve v žílách na nohou, zlepšení funkce žilních chlopní. Pozitivní vliv na lymfatický systém. Detoxikace. Doporučená doba mezi terapiemi – 1x za 3 až 4 týdny. Pro rychlejší efekt na začátku první tři aplikace cca 1x týdně.

Kompletní ošetření křečových žil(varixů) se zábalem:

  1. Procedura VARIXY - Lymphastim6000 BTL
  2. Ošetření křečových žil se zábalem: prvotní šetrné ošetření vzácnými a esenciálními oleji. Při křečových žílách nelze používat masážní techniky. Proto jsou použity velmi šetrné dotekové techniky. Následuje zábal marockým růžovým a černým jílem se vzácnými oleji a Inca Collagenem. Po té postupně lehce smýváme vodou obohacenou esenciálními oleji. Závěrečné ošetření varixů: olejíček Na nohy a křečové žíly s arganem. Po proceduře budete odcházet příjemně naladěni a s pocitem lehkých nohou.

11.křečové žíly.png

 

Na nohy a křečové žíly - s arganem

BTL-6000 Lymphastim Celulitida

Tomáš a Adriana

Ošetření křečových žil můžete mít: od Tomáše, nebo od  Adriany 

 

Co nabízíme?

Objednejte se

Vybrali jste si?  Objednejte se 24h /denně:

Online rezervační kalendář

Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a zadejte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále si vyberete ke komu chcete jít, tedy Vyberte obsluhu: (buď Lyfastim relax centrum, nebo Tomáš, nebo Adriana), v nabídce vyberete jakou chcete masáž, nebo proceduru, tedy Vyberte služby a následně si vyberete vhodný volný datum a čas. Můžete přidat poznámku(můžete přiblížit co chcete řešit) a vytvoříte rezervaci. Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS. Těšíme se na vás :) 

V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00hod(recepce).