Bolesti zápěstí("karpály")

V našem salonu nabízíme kombinovanou masážní proceduru - speciální proceduru bolesti zápěstí na přístroji BTL-6000 Lymphastim Topline (Účinek: managment bolesti, antiedematózní, myorelaxační, podpora mikrocirkulace, podpora regenerace tkáně, podpora hojení) a s následující ruční uvolňující masáží oblasti karpálních tunelů. Vhodné také jako prevence.

Syndrom karpálního tunelu je způsoben útlakem středního nervu v zápěstí ruky, ke kterému dochází nadužíváním šlach v zápěstí. Jedná se o  jdno z nejčastějších onemocnění ruky. Syndromem častěji trpí ženy(až 4x více) než muži, rizikové je i období těhotenství či menopauzy. Rozšířený je také mezi lidmi, kteří tráví velké množství času u počítače, u kterého intenzivně klikají myší. Vyskytuje se i u lidí, kteří hodně a jednostranně pracují např. s razítkem, či se sbíječkou, proto je syndrom považován za nemoc z povolání. Mezi první příznaky syndromu patří lehké brnění a mravenčení v ruce, projevy se ale objevují pozvolna, stejně tak se pozvolna zhoršují. Často dochází ke snížené citlivosti ruky a pálení na dlani okolo palce a na palci, na ukazováčku a prostředníčku. Nejsilněji se příznaky projevují v noci, mnohdy tak silně, že nemocného probouzejí. Ti intuitivně nepříjemnosti řeší vytřepáváním rukou, jejím namáčení do studené vody či spaním s ohnutým zápěstím. U mnohých pacientů dochází i k lehkému ochrnutí nebo zhoršení jemné motoriky postižené ruky. Jedinec není plně schopný uchopit malé předměty (třeba jehlu), v horších případech je náročné i třeba je vzít hrnek za ucho. Příznaky mají zhoršující se tendenci a pokud nemocný problém neřeší, může dojít k zásadnímu poškození ruky či rukou. Silná bolest může vystřelovat i opačným směrem od ruky, tedy do ramene či do hlavy. Jakmile přestane ruka brnět, mělo by to být pro něj dostatečně alarmující, aby začal tento problém řešit, značí totiž zhoršení stavu. Pomáhá zde fixace zápěstí, masáže. Zde platí čím dříve, tím lépe. V pokročilých případech je totiž už často nutno řešit operací.

   12.karpály.png

   BTL6000 Lymphastim Topline

   BTL 6000 Lymphastim - aplikátor rukávy

   Adriana

   Ruční masáž karpálních tunelů můžete mít: od Adriany

    

   Co nabízíme?

   Objednejte se

   Vybrali jste si? 

   Objednejte se 24h /denně:

   Online rezervační kalendář

   Návod: klikněte na Online rezervační kalendář a vyplňte: Jméno / Příjmení /váš E-mail a mobil. Dále u Vyberte obsluhu(maséra), můžete zanechat výchozí zadání - libovolná(u rezervace do Lymfastimu zanechejte vždy libovolná).  Následně si ve Vyberte služby vyberete tu svou požadovanou masáž(službu). Systém vám nabídne ve Vyberte datum a čas všechny možné volné termíny k dispozici (vždy jen k masérovi/masérce, který tu Vámi požadovanou poskytuje). Můžete ještě přidat poznámku a dáte Vytvořit rezervaci.

   (Pokud si přejete obsluhu(maséra) vybrat sám - zadejte buď Mirek, nebo Tomáš, nebo Adriana - budou vám ale nabídnuty pouze volné termíny Vámi zadaného masára)

   Následně Vám příjde potvrzující E-mail a den před termínem  připomínková SMS.

   Těšíme se na vás :)  

   Online rezervační kalendář

   V případě nejasností a pro tel. objednávky volejte: +420 732 592 460  v pondělí až pátek 9:00 - 18:00hod (recepce).